loader
Blog motoryzacyjny

Dzisiejsze dziesięć najlepszych kolorów samochodów

BACK TO:
  1. Blog "Zero do 60 razy
  2. Listy motoryzacyjne
  3. Dzisiejsze dziesięć najlepszych kolorów samochodów

Dzisiejsze dziesięć najlepszych kolorów samochodów

By Andy Jensen 2 Komentarze

Świetny kolor może sprawić, że świetny samochód stanie się legendą, lub zły kolor może sprawić, że zostanie niezauważony w morzu nudnych beżowych lub białych pojazdów. Podczas gdy czerwień zawsze przykuwa uwagę, a czerń jest zazwyczaj złowroga, dostępnych jest o wiele więcej opcji. Oto 10 najlepszych kolorów samochodów dostępnych już teraz.

Gunmetal Pearl


Dostępny na 2015 Dodge Viper, jest to jeden z najbardziej wicked wyglądających kolorów kiedykolwiek. Raczej niż inna srebrna opcja, nudny billet silver, który wygląda jak powinien być na Honda Accord, Gunmetal Pearl przypomina polerowaną wersję zaawansowanych technologicznie myśliwców stealth. Na samochód, który wygląda absolutnie paskudny, wybierz ten kolor, a nie pójdziesz źle grając złego faceta.

Lava Orange


Znakomite Porsche 911 GT3 RS ma odpowiednio nazwany Lava Orange. To nie jest spalony pomarańczowy Texas Longhorns (na szczęście), ale to nie jest cytrusowy pomarańczowy albo. Zamiast tego, ten kolor jest to, co można wyobrazić sobie, gdy słyszysz nazwę. Wygląda to tak, jakby to, co wyszło z wulkanu i zaczęło stygnąć, zostało nabrane i namalowane na hardkorowym 911. To 3,100 dolarów dopłaty, ale prawdopodobnie warto, ponieważ samochód jest czystym awesomeness.

Sequin Blue


Bentley oferuje wiele oswojonych kolorów na ich gamie topping Mulsanne Speed, głównie od białego do srebrnego. Nawet Dragon Red wygląda bardziej jak powinien być nazwany Rusty Pontiac. Jednym z wyjątków jest niezwykły Sequin Blue. Znacie ten wspaniały niebieski, którego Ford użył do debiutu nowego konceptu Forda GT na początku tego roku? To ten seksowny, inteligentny, zaawansowany technologicznie niebieski, który wygląda fantastycznie na wszystkim, a duża luksusowa barka nie jest wyjątkiem.

Race Red


Dobra, więc podstawowa czerwień nie jest aż tak fajna. Ford poszedł trochę inaczej z ich Race Red na 2015 Mustang. Zamiast typowej czerwieni strażackiej, która wygląda nieco przestarzale na współczesnych samochodach, Mustang nosi odcień, który ma wpływ karmazynu, ale nie jest tak ciemny. Nowy kucyk wygląda świetnie w tym komplementarnym odcieniu, a poza ewentualnie Triple Yellow, Race Red jest drogą do zrobienia.

Velocity Yellow


Ulubiony przez właścicieli Corvette Z06 przez ostatnie 10 lat, Velocity Yellow to świetny wybór. Wiele żółtych kolorów może wyglądać na słabe lub wyprane, ale Chevy dobrze sobie z tym poradziła. To odważny kolor, ale nie wygląda jak zabawka dla dzieci. Otwory wentylacyjne i elementy z włókna węglowego w modelu Z06 ostro kontrastują z żółtym lakierem i widać, że GM naprawdę postarał się o ten samochód. To duży dodatek, ale Velocity Yellow jest tego wart.

Molten Pearl


Ten kolor jest dziwny, podobnie jak Lexus RC F, który jest nim pokryty. RC F to przesadnie mocna zabawka do driftu od firmy, która buduje senne Toyoty. Również dziwne, ale wielki, są opcje kolorów. Standardowe kolory nie są złe, ale Molten Pearl jest gdzie to jest. Jest to rodzaj iskrzącego, spalonego pomarańczu, który został zbalansowany z pewnymi odcieniami gliny. Jeżeli to ma jakikolwiek sens. Na tym niezwykłym samochodzie, ten niezwykły wyróżnia się z każdego innego koloru samochodu tam.

Racing Green


Lotus Evora jest kochany lub nienawidzony przez ludzi, ale jest jedna rzecz, którą właściciele mogą zrobić, aby więcej ludzi go kochało. British Racing Green to klasyczny kolor samochodu sportowego dla każdego małego samochodu z Wielkiej Brytanii. Jest to zieleń leśna bez przeciągania, jest to zieleń szmaragdowa, ale trochę bardziej brutalna niż kobieca. Ten kolor sprawia, że chcę kupić E-Type.

Obsidian Black Metallic


Tesla Model S to świetnie wyglądający sedan, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę technologię i wartość wydajności w stosunku do ceny. Podstawowy czarny wygląda ładnie, ale zapłacić dodatkowy grand dla Obsidian Black (nie będzie płacić za gaz, więc masz gotówkę). To głęboka - ale nie północna - czerń, z pewnymi iskrami z płatków metalu. Podobnie jak Model S, wygląda świetnie w naturalnym lub miejskim oświetleniu.

Ivory Tri-coat Pearl


Biały jest nudny, ale może być lepszy. Większość białych samochodów na co dzień poruszających się po drogach jest wymieniona jako jasna biel, lub może arktyczna biel. Rozumiemy to: to biel. Kilka warstw perły, jak w przypadku Dodge'a Challengera, zmienia biel jak niewiele innych odcieni. Jest głębsza i bardziej lśniąca, jakby właściciel Bentleya powyżej rozlał swój Cristal na twojego plebejskiego Dodge'a. Mimo to, wygląda ładnie, a jeśli nalegasz na oswojony odcień, który trudno utrzymać w czystości, załaduj więcej perły.

Verde Mantis


Nikt nie szaleje lepiej niż Lamborghini. Samochody takie jak nowy Huracan są dowodem na to, że firma jest zatrudniona i prowadzona przez 12-letnich chłopców, a to widać również w ich różnorodności kolorystycznej. Oprócz kilku odważnych błękitów i żółci, oferują przyciągający wzrok zielony o nazwie Verde Mantis (to po włosku zielony - um, mantis). Wygląda tak, jak powinno wyglądać prawdziwe Lambo: jak gigantyczna zabawka, która ożyła. Ten zielony wygląda tak dobrze, jak ten samochód brzmi.

Więc masz to; najlepsze 10 kolorów samochodów dostępnych w tej chwili. Który z nich jest Twoim ulubionym? Daj nam znać, jeśli pominęliśmy jeden, i nie krępuj się dodać inny wspaniały kolor samochodu.

Powiązane posty na blogu

Premium Vs Regular Gas - ...

10 najlepszych supersamochodów z ...

Największe książki motoryzacyjne

Szybkie samochody, które wyglądają na powolne

Jak naprawić zamglony ...

Szybkie samochody, które mogą ...

25 Funny Car Print Ads

Tesla Model X Review - An ...

Przygotowanie samochodu do ...

2018 Kia Stinger GT ...

Cops and Donuts - ...

Top 10 najbardziej niesławnych samochodów

Dodaj komentarz

PRZEGLĄDAJ SAMOCHODY NA SPRZEDAŻ!

Więcej transakcji

2020 Dodge Challenger

2022 Ram 3500

2022 Jeep Wagoneer

2022 Ram 1500 Laramie

2017 Dodge Durango SXT

2022 Ram 1500

Więcej ofert