loader
Blog motoryzacyjny

Jak często należy polerować samochód

Jeśli chcesz zachować wygląd lakieru swojego samochodu po wykonaniu prac blacharskich, musisz regularnie polerować swój samochód. Ale jak często to za często? Sugerujemy polerowanie samochodu co około 6 miesięcy. To, wraz z innymi środkami ochronnymi, powinno utrzymać samochód w najlepszym stanie. Ale skąd można wiedzieć na pewno, że poleruje się samochód prawidłowo? Jeśli nigdy wcześniej nie polerowałeś swojego samochodu (lub czujesz się niepewnie, czy robisz to poprawnie przez cały czas), czytaj dalej, aby poznać wskazówki i sugestie naszego zespołu ekspertów. 

Trzy proste zasady, których należy przestrzegać

Jeśli nie jesteś profesjonalnym technikiem samochodowym, który ma do dyspozycji profesjonalne narzędzia i najwyższej klasy środek do polerowania samochodów, po prostu nie będziesz wiedział od razu, co powinieneś, a czego nie powinieneś robić, jeśli chodzi o polerowanie samochodu. Nie martw się! Nasz zaufany zespół opracował trzy proste zasady, których należy przestrzegać, przygotowując się do polerowania samochodu.Wszelkie akcesoria samochodowe możesz znaleźć często w promocji.

Zasada numer jeden: Unikaj uszkodzenia pojazdu bardziej niż to, co jest

Jeśli z jakiegoś powodu Twój lakier zostanie porysowany lub uszkodzony i chciałbyś go wypolerować i wyczyścić za pomocą pasty do polerowania samochodu, pamiętaj o przemyślanym wyborze pasty. Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że, ostrzejsze składniki są w ramach rozwiązania polskiego, tym lepiej będzie wypolerować i wypolerować zarysowania niech to będzie ostateczność! Szorstki związek może rzeczywiście zrobić więcej szkód w pracy farby niż dobre, jak może skończyć się usuwając więcej z farby niż masz zamiar i mieć jeszcze bardziej oczywiste rozbieżności na swojej pracy farby. Ostrożnie wybrać mniej ścierne polerowania samochodu i zacząć tam. Proponujemy grzywny polerowania samochodu (często określane jako pre-wax środki czyszczące), który będzie usunąć brud, polerować powłokę i utrzymać połysk na farbie samochodu.

Zasada numer dwa: Zachowaj i chroń swoją warstwę wierzchnią!

Twój samochód powłoka jest co daje jej błyszczące, czyste wykończone wygląd. Biorąc lakier samochodowy do powierzchni karoserii, chcesz pamiętać, że warstwa wierzchnia jest szczególnie wrażliwa na ścieralność polerowania i dlatego musi być stosowany z delikatną ręką. To dlatego, że po topcoat jest już nie, nie można wrócić bez pomocy profesjonalnego technika. Możesz myśleć, że bez warstwy wierzchniej, będziesz w stanie zobaczyć bardziej błyszczące wykończenie ze względu na polerowanie samochodu, ale należy pamiętać, że to przychodzi kosztem głębokości i jasności swojego samochodu pracy farby, które mogą spowodować płat farby, która nie pasuje do reszty ciała. Więc, zrób sobie przysługę i być bardzo ostrożnym, aby zapisać i chronić swój topcoat podczas polerowania samochodu i podziękować nam za to później.

Zasada numer trzy: Kup odpowiedni środek do polerowania samochodów

Ponownie, zdajemy sobie sprawę, że nie jesteś profesjonalnym technikiem, który zna tajniki polerowania samochodu, więc podczas zakupów dla właściwego polerowania samochodu, który spełni Twoje potrzeby, sugerujemy, aby zrobić trochę badań. Porównaj różne pasty samochodowe, abyś mógł znaleźć te, które są odpowiednie dla Ciebie i Twojego samochodu. Nie chcesz przypadkowo kupić polski samochód, który jest tak ścierny, że kończy się dodając więcej do szkody niż to, co było pierwotnie tam. Nie chcesz też kupić polski samochód, który jest do grzywny dla motoryzacyjnego problemu pod ręką. Wreszcie, należy pamiętać, aby kupić odpowiednie narzędzia aplikacji. Najlepszy polski samochód jest niczym bez odpowiednich aplikatorów, rękawice do mycia, ręczniki, itp. Porozmawiaj z lokalnym sklepie dostaw auto i uzyskać niezbędne narzędzia trzeba.